Arbër Ahmetaj në Bruksel me romanin Procesi 3K/1988

Klubi Qytetar Shqiptar organizoi prezantimin e romanit të fundit të Arbër Ahmetajt. Lexuesit patën mundësi të kishin një bisedë me autorin, firmosje të librave dhe një koktel të ofruar nga Klubi. Një mbrëmje e mrekullueshme mes miqsh me pjesëmarrje të madhe.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.